İhair Sakal Serumu Faydaları, Kullananlar, Fiyatı

Ocak 10, 2018 Bitki Yağları

İhair Sakal Serumu

Not: Aşağıda yer alan bilgiler tanıtım yapan sitelerden derlenmiştir. Bilimsel bir yanı yoktur. Yazılardan derlenerek size sunulmuştur. Sitemiz bilgi amacıyla paylaşmıştır ürünler ilgili iddiaları.

Erkeklerin ortak sorunlarından biri olan sakallarda köselik ya da seyreklik problemi için ihair sakal serumu kullanabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere bu serumunun faydaları ve nasıl kullanılacağı, kullanıcılar nasıl yorum yaptılar, işlemleri nasıl gerçekleştiriliyor, ne tür bir kullanım yapmanız gerekiyor, bunlar hakkında genel olarak bilgi vermeye gayret göstereceğiz.
İhair Serum Nedir?

Erkeklerin sakallarında bazen seyreklik problemi karşımıza çıkabilmektedir. Aynı şekilde köselik yaşanması durumunda da bu serumu kullanarak sizler de sonuç alabiliyorsunuz. Bunlar bazen hormonal dökülmelere bağlı olarak gerçekleşse de genellikle genetik olarak gerçekleşmektedir. Strese bağlı da yoğunlaşmaktadır.

Bu tarz bir durum karşısında sizler de ihair sakal serumu kullanımı konusunda kullanıma başladığınız takdirde herhangi bir sıkıntı yaşamadan öncelikle dökülmelerin kesildiğini sonrasında da sakallarının çıktığını görebilirsiniz. Doğal içerikli olduğu için sakallarınızı herhangi bir zarar vermeyeceği gibi daha güçlü ve bakımlı bir hale gelen getirecektir.

Sakallarınız, canlı ve gür bir görüntüye kavuşmuş olacaktır. Serumun herhangi bir yan etkisine şu ana kadar rastlanmamıştır.

İhair serum kullanımı için, 1 aylık bir kullanım sonrasında sakal köklerinde belirli bir güçlenme gerçekleşmekte ve 2 ay kadar kullanıma devam edildiğinde yeni sakal kılı oluşumu çok bariz bir şekilde göze çarpmaktadır.

İhair Serum Kullanımı Detayları

ihair serum ile ilgili olarak elbette ki kullanım için belirli noktalarda dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Sakal bakımını yapacağınız zaman öncelikli olarak sakallarınızı temiz ve kuru olduğundan emin olmanız gerekir. Sakalların üzerinde veya direkt olarak yüzünüzde kir ve toz olması durumunda serumu teniniz tam yemeyecektir. Böylece sakal köklerini istediğimiz etki sağlanmayacaktır. Sakal derisinin etkilenen ve çevresindeki bölgelerine 5-10 damla kadar günde bir veya iki kez bu serumu uygulayabilirsiniz.

Yalnız bu bölgeye iyice yedirmek çok önemlidir. 10 ile 20 saniye arasındaki sürede yumuşak bir şekilde sakalın bulunduğu deriye masaj yapmanız yeterli olacaktır. Masajı yaptıktan sonra ellerinizi yıkamanız ve güzelce durulamanız tavsiye edilir. Sakallara sürdükten sonra ise  3 ila 4 saat kadar hiçbir şekilde yıkama veya durulama yapmamanız önemlidir.

İhair Serum İçerik Bilgileri

Serumun içerik bilgilerini vermeden önce az önceki konuya biraz daha detaylı değinmeye çalışalım. Vücutta genetik veya hormonal olarak bu tarz bir durum olması demek, vücudunuzda bazı hormonların ve vitaminlerin eksik olduğunun göstergesidir.

Genetik de olsa aslında vücuttaki hormonların yeterli kadar salgılama olmasından kaynaklı bir şekilde köselik veya sakal seyrekliği durumu oluşabilir. Burada telaş yapmanıza lüzum bulunmamaktadır. Günümüzde bu serum sayesinde gerekli kök hücre tedavisini kendiniz görmüş oluyorsunuz.

Günümüzde birçok kişi tarafından duyulan sistemler aslında bir çerçevede birleştiren bir yapısı vardır. Sizlere serumun içeriği ve genel anlamda nasıl bir etkisi olduğu hakkında bilgi verelim.

%2.5 Minoxidil + %5 Aminexil: Şunu bilmek gerekir ki az önce de söylediğimiz gibi hormonlar, burada çok büyük bir etki sağlamaktadır. Bu yüzden sakal için en etkili yöntem olarak Minoxidil ve Aminexil kullanımı gerekmektedir. Hattı zatında serum içeriğinde bu 2 madde de bulunmaktadır.

Folikül Besleyici: Vücudumuzda bulunan sakal ve kıl köklerinin aslında kalitesi ve miktarı vücutta emmiş olduğu vitaminlerle ölçülür. Eğer bir vitamin takviyesi alırsanız köklerin daha sağlıklı ve gür bir şekilde olduğunu görebilirsiniz. Gerek sakal seyrekliği durumunda gerekse köselik durumunda aslında vücutta oluşan hormon kadar vitamin eksikliğinin de çok büyük etkisi bulunmaktadır. İhair serum kullanıcıları yorumları konusunda araştırma yaparsanız ağırlıklı olarak bu vitaminler sayesinde daha güçlü ve gür bir şekilde sakal çıkma durumu olduğunu sizler de görebilirsiniz.

Kök Hücre Teknolojisi: Günümüzde artık birçok yerde kullanılan kök hücre teknolojisi sayesinde ameliyat ile gerekli saç nakli ve işlemleri gerçekleştirilmektedir. İhair serumun içeriğinde bulunan malzemeler sayesinde kök hücre bölünebilir ve kendini yenileyerek dokulara dönüşebilme özelliğine sahip olur. Bu sayede sakal oluşumu sağlanmış olur. Aslında bahsettiğimiz bu üç barem gerçekten de çok önemlidir ve bu içerik sayesinde sizlere sağlıklı sonuçlar sunulur.

İhair Sakal Serumu Faydaları Nelerdir?

İhair serum kullanımı konusunda aynı anlatıldığı şekilde kullandığınızda çok büyük faydaları sizin karşınıza çıkaracaktır. Bunları maddeler halinde sizlere anlatmamız gerekirse;

 1. Sakallarda oluşan beyazlaşma ve sararma durumlarının önüne geçecektir.
 2. Sakal derisinin beslenmesini sağlayarak hem sakalın daha güçlü olmasını hem de derinin gücünün artmasını sağlayacaktır.
 3. Daha gür, parlak bir şekilde sakalların çıkmasını sağlayacaktır.
 4. Sorunlu veya yetersiz görülen hormonal durumlardan kurtularak köseliğin giderilmesini sağlamaktadır.
 5. Sakallarda oluşan seyrek olma gibi durumların önlenmesi sağlanacaktır.
 6. Sakallarda oluşan sakal kıran rahatsızlığının önlenmesini sağlar.
 7. Sakal derisinde belirli bir zaman sonra oluşan pullanmanın önüne geçer.
 8. Tüy azalmasının önüne geçmiş olursunuz.

İhair Sakal Serumu Kullanıcı Yorumları

İhair serum kullanıcı yorumları ile ilgili olarak yapmış olduğumuz araştırmalarda özellikle yurt dışında çok ünlü olduğunu görmüş bulunuyoruz. İhair kullananlardan  da yola çıkarsak GMP sertifikası ile üretilmiş ve bu şekilde sunulmuş. Kullanıcı yorumları okunduğunda kullanıcıların ağırlıklı olarak serumdan beklentilerinin karşılandığını görüyoruz. Zaten dünyada yüz binlerce memnun kullanıcısı olan çok dev bir firma. Bu yüzden doğru kullanıldığı takdirde çok rahat bir şekilde sağlıklı sonuçlar ve verimli sonuçlar alınabiliyor.

İhair Serum Özellikleri

İhair sakal serumu kullandığınız takdirde aslında öncelikle sakalınızın bakımına yardımcı olur. Burada şunu da ayırt etmek gerekir. Sadece köselik ve yahut da seyreklik durumunda değil sakallarınızın bakıma ihtiyacı olduğu özellikle daha canlı gözükmesini istediğiniz durumlarda da kullanabileceğiniz bir sorun olarak biliniyor. Bu sorun bir ilaç olarak sizlere sunulmadığı ve doğal bir şekilde sunulduğu için rahat şekilde sonuçlar alınabiliyor. Az önce de bahsettiğimiz gibi kullanıcı yorumları da çok olumlu bir şekilde geldiği için gönül rahatlığıyla kullanabiliyorsunuz. Çok kısa sürede aslında etkilerini görme şansına sahip oluyorsunuz.

İhair Sakal Serumu Fiyatları

İhair sakal serumu fiyatı için 119 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere sunulduğu bilinmektedir. Sizler de bu fiyatı göz önünde bulundurarak alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Burada en önemli noktalardan bir tanesi de alımı yaptıktan sonra kullanım işlemlerini doğru bir şekilde uygulamaktır. Az önce de söylediğimiz gibi 3 ila 4 saat arasında sakalın yıkanmaması gerekmektedir. Aynı şekilde bir ince tavsiyemiz de şu olacak ki özellikle gece yatarken sürdüğünüzde o kısmı bağlamanız gerekli. Bu şekilde daha net sonuçlar alabilirsiniz.

İhair Sakal Serumu Faydaları, Kullananlar, Fiyatı Kullanıcı Yorumları

“İhair Sakal Serumu Faydaları, Kullananlar, Fiyatı” için 7 cevap

 1. Yusuf dedi ki:

  İyi günler. Bunu kullanmak istiyorum ama tedirgin olduğum konular var mesela ilacı kullandığımızda sakallar çıktığında ilacı bırakırsak dökülme yaparmı ? 2.ci sorum sakallar çıktığında kesersek kaç günde çıkmaya başlar ?

  1. Admin dedi ki:

   Yusuf Bey, Satıcı firmalarla görüşmeniz gerekmektedir. Burası sadece bilgi amaçlı bir blogtur. Teşekkürler.

   1. yusuf önen dedi ki:

    nasıl sipariş werebilirim

    1. Admin dedi ki:

     Yusuf Bey, sitemiz bilgi blogu olup satış yapmamaktadır. Arama motoru üzerinden araştırma yapabilirsiniz.

 2. suleyman ayhan dedi ki:

  numara yokmu arasak

 3. Sefa dedi ki:

  Diyelimki kullandim sakallarim cikti baya uzadi bende makineyke kesersem kendiliginden buyurmu yoksa tektar serumu kullammak gerekmi

 4. Murat dedi ki:

  Slm arkadaşlar saç da deneyen varmı bunu rüzgar erkoçlar diye birisi denemiş ve faydalı oldugunu belirtmiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir