Macun- i Mahrem Faydaları, Kullananların Yorumları, Ne İşe Yarar

Ocak 29, 2018 Sağlık

Ülkemizde çok eski yıllardan bu zamana kadar her alanda şifa deposu ile dolu bir ülke olduğu için her hastalığa ya da sorunlara kolaylıkla çözüm bulunmaktadır. Her derde deva olan pek çok bitkilerin yetiştiği ülkemizde her geçen gün çok daha farklı sorunlar için çözüm olacak ürünler üretilmektedir. Macun- i mahrem ürünü de bunlardan sadece bir tanesidir.

Macun- i Mahrem Nedir?

Macun- i mahrem daha çok yeni olan ve piyasaya yeni sürülen bir üründür. Erkeklere özel cinsel hayata yönelik ve cinsel gücü artırıcı içeriği bulunan bu ürüne macun- i mahrem denilmektedir. Bu ürün macun kıvamında olarak cam kavanozlar içinde satışı yapılmaktadır. Erkekler için son derece kuvvet veren macunlardan biri olup kesinlikle ilaç olarak satılmaz. Satışı yapılan yerlerin iddialarına göre kesin etkileri olan macun- i mahrem tedavi edemez. Bu ürün cinsel performansınızı yüksek düzeyde etkileyeceğini iddia da bulunan bir üründür.

Macun-i Mahrem İçeriğinde Neler Vardır?

Osmanlı dönemlerinde kullanılan macun ürünlerinin içinde bulunan özler ile eş değerde olan bir içeriğe sahip olduğu belirtilmektedir. Genel olarak o zamanlarda saray eşrafına bitkisel ürünler ile ilaç ve cinsel destekleyici macunlar hazırlayan görevli kişiler bulunurdu. Bu ürünler için ilk bahar mevsimlerin de yetişmekte olan çiçeklerin yanı sıra pek çok macunların içinde bulunan bitkisel özler macun- i mahrem içeriğinde bulunmaktadır. Ayrıca bu ürünün satışını yapan yerlere göre ürünün en önemli maddesi olan kobra yağı bulunmaktadır. Büyük bir etkisi olduğu söylenen macun içeriği ile sağlık bakımından daha da uygun olduğu belirtilmektedir.

Kobra Yağı Özü Bulunan Macun

Kobra yağı çok nadir bulunan ve bunun dışında çok daha kıymetli olan bir üründür. Bu yağ sayesinde erkeklerde yaşanan isteksizlik tam olarak ortadan kalkmaktadır. Macun- i mahrem macununun en önemli maddesi olan kobra yağı bu ürünü kullanan kişiler için çok daha etkili sonuçlar elde etmesine yardımcı olduğu söylenmektedir.

Macun- i Mahrem Özellikleri Hakkında

Piyasaya daha çok yeni sürülen bu ürünün özellikleri hakkında net olarak tam bir bilgi bulunmamaktadır. Bu ürün ile yapılan bütün iddialar satışını üstlendiği site ya da televizyon programları tarafından bildirilmektedir. Ancak belirtilen en büyük özelliği sadece gıda takviyesi kategorisinde yer almasıdır. Macun-i mahrem hakkında çok belirgin özellikler bulunmadığı için kesinlikle kullanmadan önce doktorunuza danışmanız çok daha doğru olacaktır.

Macun-i Mahrem Faydaları Nelerdir?

Çok eski dönemlerden bu zamana kadar her alanda üretilen şifalı ürünler arasında yer alan macunlara yeni bir ürün daha eklenmiştir. Ancak çok yeni olan bu ürün sadece satışını üstlenen kişiler tarafından iddia edilenlere göre macun- i mahrem faydaları ilk olarak üretiminde amaç edinilen erkeklerde erken boşalmayı önlemesidir. Hatta yaklaşık olarak en az 30 dakika kadar geciktirmesi ve sertleşme sorununu ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca sperm sayısını arttırır ve kan akışının güçlenmesini sağlamaktadır. Bunun dışında ise cinsel uzvun büyümesini destekleyen bir ürün olduğu kişiler tarafından belirtilmiştir.

Macun- i Mahrem Nasıl Kullanılır?

Tamamen bitkisel özler ve kobra yağı ile üretilmiş olan macun- i mahrem kullanımı gayet kolay olmaktadır. Genel olarak gün içerisinde 1 defa ürünü kullanılması çok uygun olmaktadır. Bunun dışında ürünün fazla kullanılması durumunda çok daha fazla etki görülmesine yol açacaktır. Bu neden ile günde 2 defadan fazla kullanılması tavsiye edilmez. Söz konusu ürünü kullanmadan önce mutlaka paket üzerinde bulunan kullanım şekli okunmalı ve içeriği kesinlikle kontrol edilmelidir. Çok daha yeni bir ürün olduğundan dolayı çok daha dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir.

Macun- i Mahrem Ürünün Zararları Nelerdir?

Ürünün içeriğinde bulunan kobra yağı ve çeşitli bitkilerin özlerinden oluşması nedeni ile tamamen gıda takviyesi bir üründür. Ancak ürünü kullanacak kişilerin içinde bulunan bitkilerden birine alerjisi olmadığından emin olması gerekir. Eğer bir alerji durumu var ise kesinlikle kullanmamanız gerekmektedir. Sağlık bakımından satışı yapan kişiler tarafından yapılan iddiaya göre hiçbir zarar olmadığı belirtilmiştir. Ancak kullanım sırasında bir yan etki görüldüğü zaman mutlaka kullanmayı bırakmalısınız ve hemen doktorunuz ile iletişime geçmelisiniz.

Macuni Mahrem Kullananlar

Piyasada bu ürüne benzeyen pek çok ürün bulunmakta ve satışı yapılmaktadır. Macun- i mahrem ürünün daha çok yeni olması nedeni ile kullanan kişiler tarafından çok fazla bir yorum yapılmamıştır. Fakat bu yakın zaman içinde bu ürünü alıp kullanan kişiler tarafından çok daha etkili ve olumlu yorumlar gelmektedir. Zaman ilerledikçe kullanan kişilerin artması sonrasında daha fazla yorumlar gelmesi beklenmektedir.

Macun- i Mahrem Fyatları Nelerdir?

Çok yeni satışa sunulan macun- i mahrem fiyatı kampanyalar doğrultusunda çok daha uygun şekilde sizlere sunulmaktadır. 1 tane paket yaklaşık olarak 15 günlük bir kullanım için yeterli olmaktadır. 250 gram olan bu ürünün fiyatı 78 lira olup artı kargo ücreti bulunmaktadır. Düzenli bir şekilde kullanımı sonrasında kalıcı etkileri olduğu söylenen ürünün kampanya dahilinde olan fiyatı 3 tane paket 190 lira olmakta ve bunun kargo ücreti talep edilmez. 45 günlük kullanım için gerekli olan 3 adet ürün 750 gram olmaktadır. Etkili çözümler almanız durumunda değişik kampanyalardan faydalanma imkanı bulabilirsiniz.

Macun- i Mahrem Ne İşe Yarar?

Osmanlı döneminden bu zamana kadar pek çok macun ürünleri üretilmiş ve etkili çözümler elde edilmiştir. Özellikle erkekler için özel olarak üretimi yapılan bu ürünlere her geçen gün daha farklı şekilde yeni macunlar eklenmiştir. Sağlık verilerine göre erkeklerin çok sık yaşadığı sorunların başında gelen erken boşalma ve sertleşme gibi sorunların tedavisinde kullanılan tam olarak bitkisel ürünlerdir. Bu sorunlar son zamanlarda evli çiftlerin boşanmalarına kadar gitmektedir.

Macun- i mahrem bu sorunları yaşayan tüm erkeklerin cinsel performansını iki kat daha fazla artmasına ve sertleşme sorunununda ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır. Macun- i mahrem ne işe yarar diye düşünen kişiler için en doğru cevap bunlar olsa gerek. Bu ürünü kullanan kişilerin yaptığı yorumlara göre ilk kullanım sonrası etkisinin görüldüğü ve cinsel yaşamda farkı yaşadıklarını belirtmektedirler. Ancak bunların hepsi şu ana kadar sadece bu ürünün satışını yapan site ya da kişiler tarafından söylenen iddialardır.

Macun- i Mahrem Faydaları, Kullananların Yorumları, Ne İşe Yarar Kullanıcı Yorumları

“Macun- i Mahrem Faydaları, Kullananların Yorumları, Ne İşe Yarar” için 44 cevap

 1. sedat dedi ki:

  bu ürünü kullanan varmı yazarmısını

  1. Altan Bayır dedi ki:

   Çok iyi

  2. Yakup TOPAR dedi ki:

   Ağızdanmı yoksa haya yerlerindenmi kuklanılır

   1. Kerim dedi ki:

    Krem demiyor macun diyor.Ama sen yinede sür.

    1. SÜLO dedi ki:

     ARKADAŞLAR BU ÜRÜNÜ GERCEKDEN KULLANIPDA İŞE YARADIGINI SÖYLEYEN AMA DOGRUCA ŞU RAMAAN MUBAREK GUNDE YALAN KATMADAN VARSA ONA TEŞEKKUR EDERIM LUTVEN VATANDAŞLARIMIZ KANMAMASIADINA SEVABA GIRERLER

 2. İsmail dedi ki:

  Merhabalar fiyatı nedir nerden alabilirim

  1. Mustafa dedi ki:

   250 gram fiyatı indirdirimli 78 lira

  2. Halil pek dedi ki:

   Aldığım ürün cam kovanız değilde plastik kovanız ve hiç bişeye yaramıyor. Vatandaşların alınmamasını tavsiye ediyorum.

 3. Yusuf dedi ki:

  Etkisi ne kadar

  1. Savas dedi ki:

   Üründe ındırım olur mu 50tl

  2. Garip dedi ki:

   Etki yok parayı çöpe atmış olursun

 4. Mustafa dedi ki:

  Bu Ürünü kullanan birisi varmı, kopyası var mı, orijinal olduğunu nasıl anlicaz

  1. Altan Bayır dedi ki:

   Ortalama 10..12 saat arası

  2. Mehmet emre cakır dedi ki:

   ÜRÜNÜ ALDIM SANKİ PEKMEZ GİBİ HİÇ FARK YOK İNŞALLAH SAHTE ÜRÜN DEYİLDİR NETTEN ARASTIRDIM ORJİNAL URUNDE KUTUDA BANDROL VAR..

 5. yasin yiğit dedi ki:

  Önce bi denwyek sonra parasını ödeyek garanti veriyorum etkisini göstersin bende yetkisini göstercem garantii tmmı

 6. Temzi dedi ki:

  Tip 2 diyabetim sabah akşam ilaç kullanıyorum bu macunu kullanabilirmiyiz saygılar

  1. Admin dedi ki:

   Satıcılara sormanız lazım. Sadece satış sitelerinde yer alan bilgi yazısıdır makalemiz.

 7. Murat dedi ki:

  Macun i mahrem macunu sipariş ettim.Sultan macunu göndermişler.Arkadaşlar dikkat edin…

 8. Erdoğan dedi ki:

  Denemek için bir tane aldım,harika bir ürün,farkı fazlasıyla yaşadım,doğru bir ürün,biraz midem yandı,kafada biraz ağırlık yapıyor,ama enfes bi ürün,bilmediğimiz zararları yoksa,gerçekten mükemmel,tavsiye ederim

  1. SÜLO dedi ki:

   ARKADAŞ SEN KULLANMIŞSIN YAŞ OLARAK KAC SONRA BU DEDIKLERIN GERCEKMI INTERNETTEN COK SEYLER ALDIM SU ANA KADAR BIR FAYDASINI GÖREMEDIM HEPSI PALAVRA CIKTI HA KUVVET MACUNU VAR AKTARLARDA SATILIYOR BIRAZ FAYDASI VARDA GECIKTIRME VE BUYUTME HIKAYESI BENCE YALAN NE DERSIN SAYGILAR

  2. Kemalettin dedi ki:

   Arkadaşlar ben ürünü 2 3 kutu tükettim. Gerçekten mükemmel sadece işiniz olduğunda birçaykaşığı alın 20 dakka sonra roket süper tavsiye ederim

 9. Hasan tunç dedi ki:

  Bayanlar kullanabilir mi.

 10. azim dedi ki:

  yaşı 55 uzerinde kulanabilirmi

  1. Admin dedi ki:

   Bu tür bilgilere satışını yapan sitelere ya da doktora danışmanız bizde daha doğru olur. Biz sadece bilgi amaçlı siz kullanıcıların yorumlarını yapabilmesi için bu sayfayı oluşturduk.

  2. Altan Bayır dedi ki:

   Kesinlikle tavsiye ederim

 11. Kerem dedi ki:

  Fiyatı pahalı

 12. Orhan dedi ki:

  Nereden alicaz herkez menfaat peşinde allah korkusu kalmamış millette.lütfen garantili siarisi nereden vereceğiz onu soyleyin

 13. Garip dedi ki:

  Burada tanıtılan macun i mahrem aldım burada kutular cam kavanoz geçiyor bana gelen pet kavanoz gıramaj bir kutu 250 gram bana gelen net 200 gram bir kalemde 3 kutuya 180 lira aras kargoya verdim aldım kullanıyorum faydasını görmedim Mart ın 4 e sıpariş verdim 6 sında aldım 4 gündür kullanıyorum hiç faydasını görmedim bu ürün bu telefondan istedim ***** nolu hatınızdan geldi her akşam bir tatlı kaşığı alıyorum faydasını görmıyirum ne yapıyım cevabınız mutlaka. Bekliyorum saygılarımla

  1. Admin dedi ki:

   Hocam burası blogtur. Bilgi amaçlı bir sitedir. Satış sitesilerinde yazılan bilgileri sizlerle paylaştık. Bu yüzden satış ve satıcılarla yaşadığınız problemleri aldığınız yerle çözmeniz gerekmektedir. Biz sadece sizin yaptığınız yorumları yayınlamaktayız.

   1. Garip dedi ki:

    Admin teşekkür ederiz gereken bilgileri sacıcı firmayla temasa girerim

  2. Altan Bayır dedi ki:

   Sen ne yazıkki tokat yemişin

 14. Bekir bayrak dedi ki:

  Tansiyon hastası kullana bilirmi

 15. Sahin dedi ki:

  Valla ben kullandim kullaniyorum ama soylendigi gibi geciktirme ozelligi yok hic yok hemde gozlerde ve yuzde miydede yanma oluyor bas agrisi yapiyor siskinlik yapiyor sadece sertlesmesini daha erkene aliyor ereksiyon olmadan ama urun anlatildigi gibi degil ben ilk ciktiginda aldim ama simdi sahteleri dolasiyor piyasada gercegi boyleyse sahtesini dusunemiyorum paranizi bosa atmayin yani arkadaslar

 16. Ertaç dedi ki:

  Helal sertifikaliymis. O sertifikayı verenler yılanın haram olduğundan haberleri yok herhalde. Bir milyon erkekte denenmiş 🤣🤣🤣🤣🤣 . Dünya da kobra kalmadı sayenizde 🤣🤣🤣🤣

  1. Tekin dedi ki:

   Macuni Mahrem de bulunan yilan Yagi dinimizce harammidir

 17. Mehmet çınar dedi ki:

  Ben sipariş verdim ama aramadılar bana dönüş yapmalısınız

 18. Mehmet çınar dedi ki:

  Aksi taktirde verdiğim siparişi iptal ederim

 19. Serkan dedi ki:

  Valla ben kullandım çok memnun kaldım müthiş bir ereksiyon sağlıyor geciktirici özelliğide var hic bir yan etki göstermedi.cok beğendim..

  1. Ahmet dedi ki:

   Kardeş doğru söylemiyorsun bu kadar kişinin günahını çek. Alanlar hiçbirişe yaramıyor diyor sen tam tersi. ALLAH bunun hesabını sorar

 20. Kerem dedi ki:

  Cok pahali onun yerine şahi merdan kullanirim o fiyata 3 kutu performansida harika sitelerde arayabilirsiniz

 21. Suleyman dedi ki:

  Bu macunu kullanan varmı??varsa niçin bişiy yazmıyorlar faydasını gormuslermi

 22. cemal dedi ki:

  hiç bir etkisi yok bildiğimiz reçel ve biraz daha sulu tadı bile yok vicdansızlar insanları kandırmaktan başka bildikler olmaz

 23. FORMSER dedi ki:

  ARKADAŞLAR BENDE ALDIM KULLANDIM ÜRÜN GÜZEL İŞE YARIYOR MİDE YANMASI YÜZ KIZARMASI ATEŞ BASMASI OLUYOR ÇOK OLMASADA AMA EREKSİYON DAHA UZUN VE TEKRARINDA GÜÇLÜ HİSEDİYORSUNUZ DEVAM EDEBİLİYORSUNUZ.

 24. Kemal dedi ki:

  3 aydır kullanıyorum fakat son aldığım kutu resmen uckagit önceki aldığım 3 kutu plastikti gerçekti etkisi iyiydi fakat son gelen kutu resmen çiçek bali göndermişler.ne yapmalıyım anlamadim cam sisede hic bir etkisi yok .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir