Super Busty Kullananlar, Faydaları

Ocak 15, 2018 Sağlık

Birçok kadın için dik ve büyük göğüslere sahip olmak oldukça önemli bir konudur. Hatta küçük göğse sahip kadınlarda bazen öz güven kaybı da görülebilmektedir. Küçük göğüslere sahip kadınlar ise daha önceleri bıçak altına yatarak göğüs büyültme ameliyatı olmayı sıklıkla tercih ederken günümüzde artık doğal göğüs büyültücü ürünleri tercih etmektedirler.

Super Busty göğüs büyültücü ve dikleştirici özelliği ile küçük göğüs yapısına sahip ve daha dik ve büyük hacimli göğüslere sahip olmak isteyen kadınlar için tamamen doğal bir şekilde üretilmektedir. Bu ürün uzun yıllar süren klinik çalışmalar sonucu geliştirilmiştir.

Yüzde yüz doğal lif kaynağı otlar ve tohumlardan el de edilen ürün tamamıyla organik olduğu için sağlığa zararlı en ufak bir etkisi bile bulunmamaktadır. Bu ot ve tohumlardan el edilen ürün sayesinde göğüslerin daha dik ve büyük durması için gerekli olan lif kaynakları ve dokuları rahatlıkla vücut kendine ekleyebilmektedir.

Super Busty Nedir?

Kadınlarda birde fazla doğum yapılması, aşırı stresli ve yorucu işler ve genetik özelliklerde dolayı göğüslerde sarkma olabilmektedir. Ayrıca yine çoğunlukla genetik olarak göğüs boyutları normalin altında olabilmektedir. Bu gibi sorunları yaşayan bayanların içerdiği şerbetçi otu, zencefil ve keten tohumu gibi bileşenlerle ile vücudun daha dik ve büyük göğüsler için gerekli olan ligamet kaslarına ve nene dokusu bezlerinin vücut tarafından kendi kendine üretilmesi amacıyla gerekli besinlere vücuda sağlayan ürüne Super Busty denmektedir.

Bu ürünün patenti tamamıyla üretici firmaya ait olduğu için benzer ve yanı maddeleri içeren başka ürünlerin üretimi tamamen yasa dışıdır. Firma ürün üzerinde ileriki zamanda geliştirme çalışmaları yapacağını açıklamıştır.

Super Busty İçeriği

İçeriğinde bulunan şerbetçi otu vücudun meme dokusu üretebilmesi amacıyla gerekli olan setafil en yoğun halde bulunmaktadır. Bu yoğunluk sayesinde vücut anında meme dokusu geliştirmeye başlamaktadır. Tamamıyla organik içeriği sahip olan keten tohumu göğüsleri dik gösteren ligament kaslarının meydana gelmesini sağlarken meme dokusu üretebilmek için şerbetçi otuna yardımcı bir yol üstlenmektedir.

Ürünün içinde bulunan zerdeçalın tüketilmeye başladığı anda itibaren vücut, memeyi dik tutan asıcı ligament kasları üretmeye ve germeye başlamaktadır. Ayrıca kuru erik, çilek aroması da bu ürünün içerisinde bulunmaktadır. Super Busty içeriği bu ürünlerden oluşmaktadır.

Super Busty Nasıl Kullanılır?

Super Busty pratik bir ürün olması ile birlikte oldukça kolay bir şekilde kullanıma sahiptir. Super Busty kullanım şekli olarak 2 tür bir kullanımı bulunmaktadır. Sıcak tüketmek isterseniz günde 1 defa kullanılması önerilmektedir. Toz şeklinde olmasına rağmen asla bir çay değildir. Sıcak su dolu bir fincana, 1 çorba kaşığı atmak yeterlidir. İyice karıştırın ve yavaş şekilde tüketin.

İkinci olarak ise soğuk olarak kullanımı bulunmaktadır. İster ılık suya bir çorba kaşığı atılmak suretiyle isterseniz de mikser ve buz yardımı ile yine bir çorba kaşığı konularak içilebilmektedir. Soğuk ya da sıcak kullanımda etki açısından bir fark bulunmamaktadır. Önemli olan sizin nasıl içmeyi tercih edeceğinizdir

Super Busty Faydaları

Süper bir lif kaynağı olan super busty bedeni tamamıyla besleyici ve geliştirici özelliği bulunmaktadır. Ligament kaslarda yüzde elliye yakın bir artış sağlayan bu mucizevî ürün kısa bir süre kullanılmasından sonra bile meme dokusunda hissedilebilir bir derecede artış sağlamaktadır. Küçük göğüslü bayanlarda göğüsleri daha büyük ve dik bir hale getirerek bayanların istedikleri tüm kıyafetleri giyebilmesini ve kendilerini daha öz güvenli hissetmelerini sağlamaktadır. Herhangi bir kilo aldırma ya da başka bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır.

Bu ürünün içeriğinde şerbetçi otu, zencefil, keten tohumu, zerdeçal, kuru erik ve çilek aroması bulunmaktadır. İçimi ise bu tür ürünlerin aksine oldukça kolay ve damak zevkine uygun bir şekildedir. Birkaç tane çocuğa sahip ve tüm bebeklerini emzirmiş olan bayanlarda da etkilidir.  Super Busty faydaları bu şekilde sıralanabilmektedir.

Super Busty Kullanılırken Dikkat Edilecek Noktalar

Bu ürünün kullanırken bazı ufak hususlara dikkat etmekte fayda vardır. Bu noktalara dikkat edildiğinde üründen yüzde yüz verim sağlanmaktadır. Günde ortalama 2 bardak içilmesi en uygun olanıdır. Daha fazla içilmesi uzmanlara tarafından kesinlikle önerilmemektedir. İçinde bulunan maddelere karşı alerjisi bulunan kişiler bu ürünü kesinlikle kullanmamalıdır. Bu gibi durumlarda ürünü içmeyi derhal bırakıp acil bir şekilde hekime gidilmelidir. Ürün belirli oranda kullanıldıktan sonra istenilen başarı yakalanmışsa daha az içilmesi daha doğru bir harekettir. Super Busty kullanırken dikkat edilecek noktalar bu şekildedir.

Super Busty Kullananlar

Bu ürün ülkemizde kullanılmaya başlaması sonucu oldukça kısa sürelerde büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmış durumdadır. Bunun ana sebebi hem oldukça uygun fiyatı, tamamen doğal ve organik olması ve kullananlarda görülen yüksek orandaki başarıyı sayabiliriz. Bir nevi bu ürün kendi reklamını başarısı sayesinde kendisi yapmaktadır.

Super Busty kullananlar genel olarak ürünün oldukça kısa sürede etki etmesinden ve doğallığından bahsetmektedirler. Daha öne Göğüs büyütme ameliyatı olup başarısız sonuç elden eden birçok kişi bu ürünün ameliyattan çok daha başarılı olduğunu vurgulamaktadırlar. Ameliyatlar hem oldukça masraflı hem de sağlık açısında ileriki zamanlarda sorun olması oldukça muhtemel olduğu için bu üründen sonra ameliyat sayısı ciddi oranda düşmüştür.

Ürünü kullanan kişilerin hemen hepsi ürünü kullanmaya devam edeceklerini ve dost ve arkadaşlarına güvenle önereceklerini belirtmişlerdir. Özellikle uygun fiyatı sayesinde Türkiye’de birçok kadının rahatça kullanabilmesi sağlanmıştır. Taklit olan ürünlerden kesinlikle kaçınılmalıdır. Çünkü benzer ürünleri kullanan bayanlar asla iyi bir etkisi olmadığını ısrarla vurgulamaktadırlar.

Super Busty Türkiye Satış Fiyatı

Super Busty Türkiye satış fiyatı ise ürünün bayanlar üzerinde yakaladığı başarıya göre oldukça uygun bir fiyatı bulunmaktadır. Ürün fiyat olarak o kadar uygun ki bayanlar ev harçlıklarından bile bu parayı rahatlıkla biriktirme şansları bulunmaktadır.

Ürün düzenli içildiğinde yaklaşık bir buçuk ay rahatlıkla yetmektedir. Eğer birde fazla alım yapacaksanız indirim oranı da oldukça artmaktadır. Toplamda yüzde 30’lara varan indirimlerle bu harika ürüne sahip olma şansınız bulunmaktadır. Ürünü kullandığınızda herhangi bir sebeple beğenmediğiniz takdirde 7 iş günü içerisinde sorgusuz sualsiz ürünü iade etme hakkınız bulunmaktadır. Ürün sağlık bakanlığının çıkarttığı ve zorunlu kıldığı tüm üretim ve geliştirme belgelerine sahiptir. Ve gerekli tüm incelemeleri başarı ile geçmiş durumdadır.

 

Super Busty Kullananlar, Faydaları Kullanıcı Yorumları

“Super Busty Kullananlar, Faydaları” için 15 cevap

 1. Dilek dedi ki:

  Emzirirken kullana bilirmiyim yan etkisi olurmu

  1. Admin dedi ki:

   Dilek hanım biz sadece bilgi ve yorum sitesiyiz. Satışla ilgili ilgimiz yok. Satış yapan sitelerde ürünle ilgili emzirenler ile ilgili bir uyarı bulamadık. Fakat kendi fikrim doktora danışmadan kullanmamanız gerektiğidir.

 2. Dilek dedi ki:

  Sorumun cevabini alamadim yardimci.olurmusunuz

  1. Pelin dedi ki:

   Ben kullanıyorum bir haftadır fakat bir sonuç göremedim ne Kadr sağlıklı henüz onu bile bilmiyorum bilgi bile alamıyorum

 3. Zeynep dedi ki:

  Peki faydasını cidden görebilecekmiyiz? 5 beden filan rahatlıkla buyurmu acabaa

  1. Admin dedi ki:

   Zeynep hanım biz satış sitesi değiliz. Sadece satış sitelerindeki iddiaları sizinle paylaştık.

 4. Pelin dedi ki:

  Hiç bir şekilde bilgi alamıyoruz bu konuyla ilgili admincim bize yardımcısı olur musunuz rica ediyorum

  1. Admin dedi ki:

   Bizde sizin gibi yazılanları paylaştık. Ürünle ilgili bilgimiz yok.

 5. Selda erdinc dedi ki:

  Kesin sonuç vermektemidir sigara kullananlarda da etkili olurmu

 6. Sabina dedi ki:

  Ben sipariş etdim bu gun geldi faydasi olursa yazarim inşallah fayda eder

  1. Nurhan dedi ki:

   Banada bugun geldi faydasini gorusen yazarmisin

 7. Han dedi ki:

  Merhabalar, ben kampanyalı fiyattan 4 paket almıştım. 3. Paketim bitti. Göğüslerim çok çok küçük olduğu için belki yavaş etkisini gösteriyor bilemiyorum ama gözle görünür az ama elle tutulur belirgin bir büyüme var, hissedebiliyorum. Bir 4 lü paket daha sipariş vermeyi düşünüyorum. Tavsiye ederim. Umarım siz de faydasını görürsünüz

 8. Nazan dedi ki:

  Lütfen dönüş yapın dönüş bıle yapılmıyor patlak gelen paketın yerıne yenısı gelıcekdı gelmedı

 9. FATIMA dedi ki:

  Bu ürün yararlı mı, değil mi?
  Ürünü deneyen birini istiyorum

 10. Merve sivri dedi ki:

  Fiyatını öğrenebilir miyim?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir