Dikkat Çekici Gözler İçin Manyetik Kirpik

Ekim 6, 2017 Tanıtım

Dikkat Çekici Gözler İçin Manyetik Kirpik

Sizleri bu yazımızda manyetik kirpik hakkında bilgilendireceğiz. Bu sayede yeni yeni yaygınlaşan bu ürün hakkında ilk bilgilere sizlerin ulaşmasını sağlayacağız. Öncelikle bu ürünün ne olduğu hakkında sizlere bilgi verdikten sonra makyaja herhangi bir engel teşkil edip etmediğini de sizler için anlatacağız.

Manyetik Kirpik Nedir?

Bilindiği üzere birçok kadın özel gün ve gecelerde takma kirpik kullanmaktadır. Ancak bu kirpikleri kullanmak biraz zahmetli olabilmektedir. Zira yapıştırmak zaman alabildiği gibi bu yapıştırmalar da zamanla çıkabilmektedir. İşte bu kapsamda geliştirilen manyetik kirpik sayesinde herhangi bir yapıştırma kullanmadan takma kirpik kullanılabilmektedir. Bu nasıl oluyor diye merak ediyorsanız adından da anlaşılacağı üzere manyetik kirpik sayesinde diyeceğiz.

Bu takma kirpiklerde göz kapağının üstünde ve altında olmak üzere iki tane mıknatıs kullanılmaktadır. Bu mıknatıslar kirpiğin göz üzerinde yapıştırıcı olmadan sabit durmasını sağlamaktadır. Üstelik bu mıknatıslar son derece hafif olması nedeniyle kullanan kimselere de herhangi bir zararı dokunmamaktadır.

Makyajı Engeller Mi?

Manyetik kirpiğe kısaca değindikten sonra şimdi de makyajı engelleyip engellemediği konusunda sizlere bilgiler verelim. Bu kapsamda rahatlıkla söyleyebiliriz ki bu sorunun cevabı hayır olacaktır. kirpiklerinizi taktıktan sonra istediğiniz gibi göz makyajlarınızı yapabilirsiniz. Üstelik bu makyajlarınız manyetik kirpikler sayesinde çok daha güzel görünecektir. Bu sayede de güzelliğinize güzellik katmanız hiç de zor olmayacaktır.

Kaç Defa Kullanılabilir?

Diğer takma kirpikler yapıştırıcı vasıtasıyla kullanıldıkları için tek kullanıma özgü olmaktadır. Bu da hem ekonomik açıdan hem de işlevsellik açısından sorunlu olmaktadır. Ancak artık manyetik kirpik modelleri sayesinde böyle bir durum söz konusu olmayacaktır. Ürünün temizliği iyi bir şekilde yapıldıktan sonra 300 defaya kadar kullanılması mümkün olacaktır. Bu da çok ciddi bir tasarruf anlamına gelmektedir. Ayrıca birbirinden farklı modeller arasında tercih yaparak sürekli olarak aynı kirpiği kullanmanız da söz konusu olmayacağı için oldukça avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Manyetik kirpik modelleri 4 adet olarak tasarlanmış ve istediğiniz çeşidi seçebilirsiniz.

Göze Zarar Verir Mi?

Magnetic lash olarak da adlandırılan bu ürünün göze herhangi bir azrar vermediğini ifade edebiliriz. Ancak belirtmek gerekir ki temizliğe gerekli özeni göstermeniz gerekmektedir. Bu şekilde kullanılan bir kirpiğin hiçbir zararı olmayacaktır. Zira kirpiğin bünyesinde özel birtakım yağların olması da gözlerinize zarar verilmesinin önüne geçmektedir.

Temizlik Nasıl Yapılır?

Gözden çıkarılan bu takma kirpiğin temizliği özel losyonu içerisinde yapılmaktadır. Argan yağı içeren bu losyon içerisinde 5 dakika kadar bekletilen kirpik temizlenecektir. Ardından da özel kutusuna koyularak saklanması gerekmektedir.

İşte yukarıda kısaca anlattığımız bu ürün sayesinde kadınlarımız kendilerini daha güzel ve değerli hissederken ceplerinden de fazla bir meblağ çıkmamaktadır. Bundan da önemlisi sağlık açısından da herhangi bir sorunun olmaması en büyük avantajlar arasında yer almaktadır. Dolayısıyla sizler de bu üründen alarak güvenle kullanabilirsiniz.

Dikkat Çekici Gözler İçin Manyetik Kirpik Kullanıcı Yorumları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir