Limonlu Yoğurt Zayıflatır Mı, Kaç Gün Yapılır, Tarifi

Temmuz 23, 2018 Sağlık

 

Kilolarından şikayet edenler için İbrahim Saraçoğlu limonlu yoğurt kürü ile zayıflamayı önerir. İstediği kiloya ulaşamamak pek çok kadın için oldukça önemli bir sorundur. Kadınlar için istedikleri görünümü elde etme son derece önemlidir. Her kadının ideal bir kilosu bulunur. Gerek sağlık açısından gerekse de estetik açıdan kadınlar bu ideal kiloya ulaşmaya çalışırlar. Bu sayede de arzu ettikleri hoş görünüme sahip olabilirler.

Kadınlar metabolizması kimi zaman hızlı bir şekilde çalışmaz. Metabolizmanın yavaş bir şekilde çalışması da kilo vermeyi zor hale getirir. Bu nedenle de öncelikli olarak metabolizmayı hızlı bir hale getiren tavsiyelere ihtiyaç vardır. Metabolizma hızlandıran çözümler sayesinde kilo vermek daha kolaylaşır. Limonlu yoğurt kürü de kadınların metabolizmasını hızlandırarak, etkili ve hızlı bir şekilde kilo vermeyi sağlar.

Limonlu Yoğurt Kürü Tarifi

Limonlu yoğurt kürünü hazırlamak ve uygulamak oldukça kolaydır. Bu nedenle de kısa sürede kadınların en çok kullandığı tarif olmuştur. İbrahim Saraçoğlu, bu tarifin kilo vermede en işe yarar tarif olduğunu belirtir. Limonlu yoğurt kürü tarifi için gerekli malzemeler; yarım adet limon suyu, 1 çay kaşığı pul biber ve 3 yemek kaşığı yoğurttur. Pul biber bu tarifin olmazsa olmazıdır. Metabolizmayı hızlandırmada son derece önemli bir besin olduğu uzmanlar tarafından belirtilir.

İbrahim Saraçoğlu, kilo vermeye yardımcı limonlu yoğurt kürünü hazırlamak için tüm malzemeleri karıştırmanın yeterli olduğunu söyler. Derin bir kabın içerisinde tüm malzemeleri karıştırınız. Daha sonra belirli aralıklar ile hazırlanan bu karışım tüketilir. Özellikle de gece uyumadan en az üç saat önce bu kürden tüketilmesi önerilir. Ancak İbrahim Saraçoğlu, kürü yedikten sonra üzerine başka hiçbir besin takviyesinin yapılmamasının altını çizer. Sadece kürden sonra su içmelisiniz. Kürden sonra 4 ya da 5 bardak su içmenin göbek yağlarını eritmede son derece önemli bir yarar sağladığı belirtilir.

Limonlu Yoğurt Kürünün Faydaları

İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen bu kür, uzmanlar tarafından belirtilenlere göre kısa sürede kadınların ilgisini çekmiştir. İbrahim Saraçoğlu en az ki hafta ve haftanın sadece 2 günü uygulanması gereken bu kür ile kadınların kısa sürede göbek yağlarından kurtulduğunu ifade eder. Limonlu yoğurt kürünün faydaları arasında ilk sırada yağ yakma bulunsa da daha pek çok faydası olduğu uzmanlar tarafından açıklanır.

  • Uzmanların ilk açıklamasına göre limonlu yoğurt kürü doğal bir yağ yakıcıdır. Bölgesel kilolardan kurtulmak son derece zordur. Bu nedenle de kadınlar bölgesel kiloları yakmada yardımcı ürünlere ihtiyaç duyar. Limonlu yoğurt kürü sayesinde de doğal bir şekilde karın bölgesindeki yağlardan kurtulma sağlanacağı belirtilir.
  • İnsanların kilo almasında ve bu kiloları bir türlü verememesindeki asıl neden toksinlerdir. Vücutta biriken toksinler, insanda bir şişlik oluşturur. Bu şişlikten kurtulamama sonucunda da insanlarda kalıcı kilolar oluşur. Bu şekildeki kalıcı kilolardan kurtulmak için de toksin arındırıcı ürünler kullanmak gerekir. İbrahim Saraçoğlu da kadınların vücudunda biriken toksinleri dışarı atmak için onlara en doğru formül olan limonlu yoğurt kürünü sunduğunu açıklar. Bu sayede kadınların kolay bir şekilde fazla yağlarından kurtulduğunu açıklar.
  • İnsanların kilo vermesinde tok tüten ürünlerin önemli bir yeri vardır. Uzmanlara göre Limonlu yoğurt kürü kullanımı sayesinde kişilerin tokluk hissinin artması sağlanır. Özellikle gece yatmadan önce tüketilen kürün kadınları uzun süre tok tuttuğu belirtilir. Ayrıca İbrahim Saraçoğlu, limonlu yoğurt kürünü tüketirken günde 8 ile 10 bardak arasında su içmenin zayıflamaya daha azla yardımcı olacağını söyler.

Limonlu Yoğurt Zayıflatır Mı, Kaç Gün Yapılır, Tarifi Kullanıcı Yorumları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir