Şnorkel Maske Kullananlar, Fiyatı, Kullanımı, Faydaları

Temmuz 11, 2018 Tanıtım

Dalış sporuyla ilgilenenlerin tercih ettiği şnorkel maske kullananlar arasındaysanız yorumlarınızı sitemizde paylaşabilirsiniz. Bu ürünlerin 180 derece görüş alanına sahip olması ve tüm aksiyon kameralarıyla uyum sağlaması nedeniyle çeneyi yormadan ve buğulanma yapmadan dış etkenlerden korunma sağlamaktadır. Bu özellikleri sayesinde dünyada ve ülkemizde dalış sporuna merak salan kişilerin çok büyük bir çoğunluğu bu maskeleri kullanmaktadırlar.

Şnorkel Maske Fiyatı

Şnorkel maske fiyatı ürünün kalitesi ve donanımı düşünüldüğünde oldukça uygun durumdadır. Çünkü dalış sporunda güvenlik ve kendini rahat hissetme oldukça önemlidir. Bu sebeple dalış konusuna merak salan herkes bu maskeyi satın alabilmektedir. Bu maske ülkemizde 99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Şnorkel Maske Kullanımı

Şnorkel maske kullanımı basit olduğundan dolayı farklı yaş gurubundaki insanlar bu ürünü kullanabilmektedir. Bu maskenin kullanım şekli ise şu şekildedir; Denize girmeden önce yüze takılan bu maske, numaralı gözlük kullananların da kullanabileceği bir dalış ürünüdür. Yüze takıldıktan sonra aksiyon kamerası yerleştirilerek kullanılabilir. Şnorkel maske kullanan birçok kişi, su geçirmezlik özelliği sayesinde bu ürünü panaromik görüş alanına sahip olmak için tercih etmektedir.

Şnorkel Maske Çeşitleri

Şnorkel maske çeşitleri ülkemizde farklı dalış mesafeleri ve özellikleri dikkate alınarak geniş bir ürün yelpazesi oluşturulmuştur. Şnorkel maske çeşitleri ise şu şekildedir;

  • Aksiyon kamera takılan çeşitler,
  • Standart çeşitler,
  • Farklı boy ve özelliklere sahip Şnorkel maske çeşitleri

Şnorkel Maske Faydaları

Su altında aktivite halindeyken bu alanın güzelliklerini keşfetmek ve incelemek isteyenler için maskenin kullanımı son derece önemlidir. Özellikle deniz altı kaşifleri için şnorkeller çok sık tercih edilen ürünler arasındadır. Şnorkel maske kullanmanın faydaları ise şu şekildedir;

  • Deniz altında 180 derece net bir görüş alanına sahip olunmaktadır. Bilindiği gibi deniz altında görüş mesafesi oldukça azaldığı için bu maskeler oldukça önemli bir görev üstlenmektedir.
  • Çenenin yorulmadan ergonomik bir şekilde takılması özellikle deniz altında dalan kişilerin dikkatlerinin dağılmamasını sağlamaktadır.
  • Buğulanma yapmayan yapısı sayesinde ne kadar derinlik de olunursa olunsun en net görüntüyü sağlayabilmektedir.

 

Şnorkel Maske Kullananlar, Fiyatı, Kullanımı, Faydaları Kullanıcı Yorumları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir